کرم رنگ مو
استارلیدی
رنگ موی استارلیدی

 

 

کرم رنگ موی استارلیدی

رنگ موی 120 میلی استارلیدی در 97 طیف رنگی مختلف اولین و تنها رنگ موی با آمونیاک کمتر از 1% در بازار ایران می باشد. این محصول با استانداردهای FDA ایالات متحده امریکا تولید شده و دارای تاییدیه رسمی از لابراتوار تخصصی Chelab srl. ایتالیا میباشد.

به دلیل استفاده پایین از آمونیاک در تولید رنگ موهای استارلیدی و نیز رعایت استانداردهایFDA  امریکا در تولید این رنگها، استفاده از رنگ موهای استارلیدی نه تنها رنگی پایدار و شفاف را به موهای مصرف کنندگان می بخشد بلکه باعث جلوگیری از عوارضی همچون خشکی، ریزش، سوزش و آسیب پذیری مو و پوست افراد در حین رنگ کردن میشود.
علاوه بر رعایت اصول تولید رنگ موی سالم در تولید رنگ موهای استارلیدی، از افزودنیهای طبیعی همانند کراتین، عصاره آلوئه ورا، پروتئین شیر و ویتامینهایC  و B5 برای حفظ و بهبود براقیت و نرمی مو نیز استفاده شده که باعث افزایش کیفیت این محصول شده است

  • ویتامین B5 : برای ویتامینه کردن مو و جلوگیری از ریزش مو در اثر استفاده از رنگ مو.
  • ویتامین C : جهت ویتامینه کردن موها و جلوگیری از تغییر رنگ طبیعی موها پس از رنگ کردن و نیز تغییر رنگ پوست سر در اثر تماس مداوم با رنگ مو.
  • کراتین: به منظور ترمیم بافت تارهای موی تضعیف شده و جلوگیری از آسیب دیدگی آنها در فرایند رنگ آمیزی مو.
  • عصاره آلوئه ورا: برای جلوگیری از خشک شدن مو در هنگام رنگ آمیزی و افزایش براقیت موها.
  • پروتئین شیر: پروتئین شیر باعث حجیم شدن موهای نازک، بازسازی موهای آسیب دیده، کاهش خشکی موها و ایجاد لطافت در آنها میشود

مشاهده آلبوم مویی